МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР

Ліцензія АЕ №281949 від 19.12.2013р.

Акредитація МЗ №013373 від 23.02.2017р.

ПН-ПТ з 09:00 до 19:00

СБ-НД вихідні

+38 (044) 528 83 30

+38 (044) 529 25 50

+38 (067) 240 24 95

contact@mobiclinic.com.ua

М Либідська

вул. Філатова,1/22

ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ ШКІРИ

              РАДІОХВИЛЬОВЕ ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ ШКІРИ

 
Медичний центр "Медична Мобільна Клініка" пропонує професійне радіохвильове видалення новоутворень шкіри.
Під "новоутвореннями" маються на увазі бородавки, папіломи, кератоми, контагіозні молюски, шароподібні ангіоми, підшовні бородавки та мозолі.
 
ДОКЛАДНІШЕ ПРО ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ:

Одним з методів видалення проблемних новоутворень шкіри і слизових оболонок є метод радіохвильової хірургії. У Європі використання радіохвильового ножа є методом вибору при хірургічному лікуванні проблемних новоутворень шкіри. Використання радіволнового ножа має безліч безперечних переваг і забезпечує найкращий результат.

Механізм дії: товщина розрізу, проведеного радіохвильовим ножем, не перевищує товщини декількох клітин людського організму. Це означає, що при використанні радіохвильового ножа здорова тканина практично не пошкоджується, а відновлення і загоєння рани проходить набагато швидше. Больові відчуття, набряк, почервоніння, кровоточивість при використанні радіохвильового ножа мінімальні. Велике значення має і час операції - чим довше триває операція, тим більша травматизація тканин, тим гірше рана заживає. При використанні радіохвильового ножа час операції значно скорочується.

Хід процедури: тривалість процедури залежить від розміру та кількості новоутворень і в середньому становить близько 10 хвилин. Попередньо проводиться місцева анестезія (нанесення знеболювального крему або ін'єкція в основу утворення), а потім за допомогою вольфрамової нитки, яка є робочим органом апарату, одним рухом видаляються родимки, папіломи і бородавки. Відсутність крові і набряку дає можливість пацієнту піти додому одразу після маніпуляції. Після видалення кожного утворення необхідно провести гістологічне дослідження.

Підготовка. Спеціальної підготовки до процедури не потрібно. Проте не рекомендується проводити видалення бородавок, папілом і родимок в період менструації. В період загоєння необхідно виключити контакт з водою. Скоринка, що сформувалася після видалення бородавок, родимок, папілом, відпадає самостійно через 7 днів.