МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР

Ліцензія АЕ №281949 від 19.12.2013р.

Акредитація МЗ №013373 від 23.02.2017р.

ПН-ПТ з 09:00 до 19:00

СБ-НД вихідні

+38 (044) 528 83 30

+38 (044) 529 25 50

+38 (067) 240 24 95

contact@mobiclinic.com.ua

М Либідська

вул. Філатова,1/22

lab2

«Медична Мобільна Клініка» пропонує Вам широкий спектр лабораторно-діагностичних досліджень: загальноклінічні, біохімічні, гормональні, бактеріологічні, цитологічні та інші види досліджень. Лабораторія «Медичної Мобільної Клініки» обладнана закритими автоматизованими лабораторними системами. Забір біологічного матеріалу здійснюється за допомогою вакуумних систем, що забезпечує мінімальний контакт матеріалу з зовнішнім середовищем, значно знижує мікротравматизацію клітин матеріалу і робить процедуру повністю безпечною для пацієнта та персоналу. 

 

Деякі аналізи проводяться безпосередньо в «Медичній Мобільній Клініці» на сучасному лабораторному обладнанні, і результати можна отримати вже за годину. Більш складні та специфічні види лабораторних досліджень ми проводимо у співробітництві з нашим партнером – медичною лабораторією «СІНЕВО», при чому забір матеріалу здійснюється в нашій клініці і Вам не доведеться витрачати час на планування візиту до інших лабораторій. Результати аналізів Ви зможете отримати у будь-який зручний для вас спосіб – безпосередньо у клініці або електронною поштою.

 

Лабораторія проводить забір матеріалів з понеділка по п`ятницу з 9:00 до 11:00!

 

ПРАВИЛА ПІДГОТОВКИ ДО ЗДАЧІ АНАЛІЗІВ

Аналіз крові:

♦  кров для дослідження здається тільки натщесерце (забір крові здійснюється до 11:00)

♦  перед здачею венозної крові для досліджень бажано виключити з раціону жирну їжу;

♦  при дослідженні крові на гормони репродуктивної панелі необхідно вказувати день менструального циклу або термін вагітності. 

 

Аналіз сечі:

♦  для дослідження використовується ранкова сеча

♦  вранці необхідно провести ретельний туалет статевих органів та зібрати середню порцію сечі (25-30 мл) до стерильного контейнер 

♦  бактеріологічний посів сечі рекомендується збирати до початку лікування або через 7 днів після його завершення.

ПЛР діагностика урогенітальних інфекцій

♦  упродовж 3 годин до здачі аналізу утриматися від сечовипускання

♦  виключити упродовж 3 днів статеві контакти;

♦  протягом 2 тижнів не приймати антибактеріальні препарати;  

♦  жінкам за три дні виключити використання вагінальних свічок, мазей, постановку тампонів; матеріал не можна здавати під час менструації (тільки через 3 дні після її закінчення)

Інші аналізи (гінекологія/урологія)

♦  При дослідженні на атипові клітини або аналізі на мікрофлору необхідно вказувати день менструального циклу (тривалість менопаузи).

Бактеріологічні посіви

♦  Бакпосів з ока: забір матеріалу здійснює лікар-офтальмолог. За 5-6 годин до забору матеріалу слід відмінити медикаментозне лікування.

♦  Бакпосів із зіва: рекомендується збирати аналіз до початку антибактеріальної терапії, або через 14 днів після завершення курсу лікування. З ранку не їсти, не пити, зуби не чистити, не палити.

♦  Бакпосів із носа: рекомендується збирати аналіз до початку антибактеріальної терапії, або через 14 днів після завершення курсу лікування. Ніс не закапувати, не сякати.

♦  Бакпосів сечі: рекомендується збирати до початку лікування або через 7 днів після його завершення. Середня порція ранкової сечі (25-30 мл) збирається до стерильного контейнеру.